سیاسی

افتتاح ۷پروژه شهری در قاین

مجتبی نوروزی شهردارقاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن اظهارداشت: همزمان با هفته دولت ۷پروژه با اعتبار ۴۷ میلیارد ریال و ۳۶۹ میلیون ریال در قاین مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی تصریح کرد؛از این میزان هزینه ۱۸میلیارد و۸۶۹میلیون ریال جهت طرح های عمرانی و۲۸ میلیارد و پانصد میلیون ریال در قالب تهاتر پرداخت شده است .
نوروزی با اشاره به پروژه های عمرانی شهرداری در هفته دولت گفت: از جمله پروژه هایی که مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت،بازگشایی و جدول گذاری بلوارابوطالب، اجرای کانال و جدول و زیر سازی به طول ۳۴۰ متر با اعتباری بالغ بر ۸۵۰ میلیون ریال است.
وی افزود:بازگشایی و جدول گذاری بلوار۲۵ متری حاشیه رودخانه ، اجرای جدول و جدول کانیوو و زیر سازی به طول ۲۵۰ متر با اعتباری بالغ بر ۵۹۰ میلیون ریال ،ساخت سرویس بهداشتی در باغ ملی ،ساخت ۶ چشمه سرویس بهداشتی به متراژ ۴۰ متر مربع ، با اعتباری بالغ بر ۲۲۲ میلیون ریال از دیگر طرح های عمرانی شهرداری قاین است.
نوروزی با اشاره به ساخت سالن آمفی تئاتر روباز ابوذرقاین گفت: این پروژه ظرف مدت ۶ماه با مساحت ۱۵۰۰متر وبا اجرای پله با سنگ مالون با اعتباری بالغ بر ۸۰۰میلیون ریال ساخته شده است ودراین هفته نیز به بهره برداری خواهد رسید.
شهردارقاین پیاده روسازی در خیابان رجایی و میدان امام(ره) ، اجرای کفپوش با تایل بتنی و اجرای کانال ،به متراژ ۱۵۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۴۶۵ میلیون ریال،ساخت آبخوری در پارکهای سطح شهر ، اجرای آبخوری در ۱۵ پارک ،با اعتباری بالغ بر ۱۹۲ میلیون ریال ،اجرای اسفالت معابر ، اجرای ۵۱۰۰۰ متر مربع اسفالت زیر سازی و آسفالت در خیابان مصلی و پل شاهیک ، خیابان صادقیه ،ابتدای جاده پهنائی ، خیابان جانبازان و … با اعتباری بالغ بر ۱۵۷۵۰ میلیون ریال را از دیگر پروژه های عمرانی شهر قاین ذکر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا