سیاسی

افتتاح پروژه های بهداشتی ودرمانی قاین با اعتباری بالغ بر۵۵۰میلیون تومان

به گزارش نسیم قائن ، صبح امروز ودر آخرین روز از هفته دولت خانه بهداشت روستای خونیک سفلی بازیربنای ۷۰متر مربع به بهره برداری رسید.
شوکتی فرسرپرست شبکه بهداشت ودرمان قاین در مراسم افتتاح این پروژه گفت: ساختمان خانه بهداشت روستای سفلی ظرف مدت ۲ماه وبا اعتباری بالغ بر۶۵۰میلیون تومان ساخته شده است .
وی افزود: ۳۰میلیون تومان از هزینه ساخت این پروژه توسط خیرین جامعه سلامت پرداخت شده است.
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان قاین گفت: با بهره برداری از این پروژه ۱۳۱خانوار وبه استعداد ۴۶۲نفراز مزایای این طرح بهره مند می شوند.
همچنین مرکز بهداشتی درمانی روستای مهدی آباد با زیربنای ۵۰۰مترمربع وبا اعتباری بالغ بر۴۹۰میلیون تومان به بهره برداری رسید.
شوکتی فر درمراسم افتتاح این پروژه ضمن تشکر از سرکارخانم رضوی خیر نیکوکارحوزه سلامت که ۳۰۰میلیوت تومان برای ساخت این پروژه هزینه کرده است گفت: ساخت این مرکز بهداشتی درمانی ظرف مدت ۹ماه ساخته شده است و۶۸۸خانوار به استعداد۲۷۲۰نفر از اهالی روستای مهدی آباد وروستای مجاور از جمله گرماب،فرخی،تیگاب و.. از مزایای بهداشتی ودرمانی این مرکز بهره مند خواهند شد.
در این مراسم لوح سپاس وتقدیر از طرف جامعه خیرین سلامت استان وشهرستان تقدیم خانم رضوی خیر نیکوکاری که درساخت این پروژه همکاری داشت است گردید.
بهره برداری از میدان ورزشی مهدی آباد
در مراسم دیگری نیز میدان ورزشی روستای مهدی آباد که با اعتباری بالغ بر۱۵میلیون تومان با همکاری بخشداری ساخته شده است نیز افتتاح ورسما به بهره برداری رسید.
افتتاح طرح های عمرانی دراسفدن
درآخرین روز از هفته دولت با حضور فرماندار ،بخشدارمرکزی شهرستان قاین و دیگر مسئولین شهرستانی و محلی ۳ طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار ۱ میلیارد ۷۲۰میلیون ریال درشهراسفدن افتتاح و به بهره برداری رسید.
خزاعی شهر دار اسفدن گفت:این طرح ها شامل روشنایی بلوار امام رضا (ع) با اعتبار ۷۰۰میلیون ریال ،توسعه و تجهیز فضای سبز عمومی با اعتبار ۳۴۰میلیون ریال و ایجاد و توسعه شبکه معابر شهری با اعتبار ۶۸۰میلیون به بهره برداری رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا