سیاسی

افتتاح وکلنگ زنی ۵پروژه در دانشگاه بزرگمهر قاین به مناسبت هفته دولت

شفیعی رئیس دانشگاه بزرگمهردرگفتگو با خبرنگار نسیم قائن گفت: هم زمان با هفته دولت ۵پروژه عمرانی وفرهنگی در دانشگاه بزرگمهر قاین کلنگ زنی وافتتاح خواهد شد.
وی با اعلام پروژه هاگفت: دراین هفته کتابخانه مرکزی دانشگاه با زیربنای ۱۲۰۰مترمربع وبا اعتباری بالغ بر۹۰۰میلیون تومان،سلف مرکزی دانشگاه با زیربنای ۱۸۵۰مترمربع وبا اعتباری بالغ بر ۱میلیاردتومان به بهره برداری خواهد رسید.
رئیس دانشگاه بزرگمهر قاین افزود: دراین هفته همچنین سوله چند منظوره با ۱۸۰۰متر زیربنا وبا برآورد هزینه ۹۰۰میلیون تومان ومرکز مشاوره ودرمانگاه دانشگاه به متراژ ۱۰۰متر وبا هزینه ۱۰۰میلیون تومان کلنگ زنی خواهد شد.
وی یکی دیگر از پروژه های فرهنگی دانشگاه را مسجد دانشگاه با حدود۴۰۰متر زیربنا نام برد وگفت : کلنگ این مسجد نیز در هفته دولت به زمین زده خواهد شود ودانشگاه برای این پروژه ۱۰۰میلیون اعتبار گذاشته است در صورتی که برای تکمیل مسجد دانشگاه ۶۰۰میلیون برآورد هزینه شده است وامیدواریم خیرین در ساخت این مسجد مارا یاری کنند.
رئیس دانشگاه بزرگمهر اظهارداشت: سالن آمفی تئاتر دانشگاه با ۸۰۰متر زیربنا در حال ساخت است ودر حال حاضر۳۰۰میلیون تومان اعتبار برای این پروژه درنظر گرفته شده است اما تکمیل این پروژه حداقل ۹۰۰میلیون تومان هزینه دارد .
وی افزود: پروژه فضای سبز دانشگاه نیز در حال اجراست وامیدواریم که بتوانیم تا نیمه اول مهر ماه ۹۵این پروژه را به اتمام برسانیم
شفیعی افزد: برای تکمیل پروژه فضای سبز دانشگاه ۲۵۰مییون تومان هزینه در نظر گرفته شده است.
رئیس دانشگاه بزرگمهر گفت:تلاش داریم تا پروژه هایی که کلنگ زنی می شوند خیلی سریع به بهره برداری برسد و پروژه های نیمه تمام را نیز به اتمام برسانیم تا بر این اساس بتوانیم زمینه های رشد و توسعه هر چه بیشتر دانشگاه را در زمینه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی مهیا سازیم.
شفیعی در خصوص پروژه هایی که دراین دانشگاه کلنگ زنی خواهد شدگفت: امیدواریم سوله چند منظوره ومرکز مشاوره ودرمانگاه دانشگاه را تا دهه فجر امسال به پایان برسانیم.
وی افزود: پس از کلنگ زنی مسجد دانشگاه کار فونداسیون ظرف مدت ۲ماه آینده آغاز خواهد شد وامیدواریم مسئولین وخیرین مارادراین امر مهم یاری کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا