سیاسی

افتتاح ساختمان اداری استاندارد شهرستان قاین +تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، کهن ترابی در مراسم بهره برداری از ساختمان اداری اداره استاندار شهرستان قاین اظهارداشت:هرجا استاندارد جایگاه ویژه ای دارد در مسیر توسعه قرارگرفته است.
وی بابیان این که پیگیری های مستمر مدیر کل استاندارد خراسان جنوبی باعث شد که اداره استاندارد در قاین ساخته شود گفت: خواهش ما این است که برای ارتقاء این نمایندگی به اداره وهمچنین چارت سازمانی وجذب نیرو برای این اداره در شهرستان نیز تلاش نمایند.
مروی مقدم مدیرکل استاندارد خراسان جنوبی گفت: در دنیا ۱۶۴کشور داریم که جزء سازمان جهانی استاندارد هستند وایران هم رتبه ۲۷را درسازمان جهانی استاندارد است.
وی بیان داشت: در خصوص ارتقاء نمایندگی استاندارد قاین به اداره هیچ مشکلی وجود ندارد وحدود۲/۵سال پیش مدیریت سابق تشکیلات و معاون توسعه استاندار ارتقاء راتایید کردند وچارت سازمانی هم ارسال شده است وامیدواریم که امسال نیز بتوانیم حداقل ۳نیرو برای این اداره تاپایان سال استخدام کنیم وبا تکمیل چارت سازمانی ارتقاء اداره نیز هرچه زودتر انجام شود.
مروی مقدم گفت: در خصوص خودرو نیز یک دستگاه مزدای دوکابین به اداره شهرستان تحویل می شود.
ابدان رئیس نمایندگی استاندارد قاین نیز دراین مراسم با ارائه گزارشی از فعالیت های استاندارد قاین گفت: از زمان نمایندگی اداره استاندارد قاین از سال ۱۳۸۸در قاین تاکنون بیش از۵هزار پروانه صنعتی وکارگاهی اصناف صادر شده است.
وی افزود: بیش از۱۰۰پروانه ومجوز در بخش صنعت،معدن وتجارت،بیش از۴۰۰مجوز در بخش کشاورزی صادر شده است.
ابدان تعداد واحد های تحت پوشش استاندارد را ۵۶واحد وتعداد واحد های نشان استاندارد را ۲۳واحد ذکر کرد وگفت:با توجه به داشتن محصولات استراتژیک زرشک وزعفران وپسته ۱۵پروانه دراین زمینه تاکنون صادر شده است .
اداره استاندارد قاین در زمینی به مساحت ۴۰۰متر وبا ۱۷۵مترمربع زیربنا واعتبار ۸۰میلیون تومان ظرف مدت ۶ماه ساخته شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا