سیاسی

افتتاح خانه بهداشت روستای شیخعلی شهرستان قاینات +تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، حسینی مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان‌جنوبی در حاشیه مراسم افتتاح این پروژه گفت:با همت مجع خیرین سلامت و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ۳۰پروژه با زیر بنایی بیش از ۲۰ هزار متر مربع در سطح استان در دست ساخت داریم.
وی با اشاره به پروژه خانه بهداشت روستای شیخعلی گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۷۵۰متر مربع وبا زیر بنای ۱۱۰متر وبا اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیون تومان ساخته وتجهیز خواهد شد که یک سوم آن را خیر تهرانی وما بقی با مشارکت مجمع خیرین سلامت احداث وتجهیز آن برعهده شبکه بهداشت ودرمان شهرستان قاین می باشد.
خسروی رئیس مرکز بهداشت شهرستان قاین نیزدراین مراسم گفت:کار ساخت خانه بهداشت حضرت فاطمه(س) روستای شیخعلی به همت خیرین از ۱۵فروردین سال جاری آغاز ودر مدت ۹ماه ساخته وبه بهره برداری رسید و۳۰۰خانوار روستاهای شیخعلی ودوچاهی را تحت پوشش خواهد داشت.
وی با اشاره به این که تا کنون ماهی یکبار مرکز بهداشتی درمانی شهر اسفدن به این دوروستا خدمات ارائه می کردند گفت: با تکمیل خانه بهداشت روستای شیخعلی در حال حاضر هفته ای یکبار نیروهای شهر اسفدن تا زمان اخذ مجوز بهورزوگذراندن دوره آموزشی برای این روستا خدمات ارائه خواهند کردوبه محض معرفی بهورز هرروزه شاهد ارائه خدمات به اهالی دوروستای شیخعلی ودوچاهی خواهیم بود.
درپایان ازخیرین عضو مجمع خیرین سلامت که در بهره برداری از این پروژه نقش داشته اند تجلیل به عمل آمد.
روستای شیخعلی در ۱۵کیلومتری شهر اسفدن ودر۵۰کیلومتری شهرقاین قراردارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا