سیاسی

اعطای تسهیلات برای تعویض خودروهای فرسوده اولویت اصلی مسوولین باشد

به گزارش نسیم قائن ، علی اصغر شریف زاده در گفت و گو با خبرنگار خاورستان گفت: این تعاونی در سال ۱۳۷۰ با عضوگیری ۱۲۴نفر راه اندازی شد که در همان ابتدا هر یک از اعضا مبلغ ۶۰۰هزارتومان به حساب این تعاونی واریز کردند و در واقع با این مبالغ نوعی سرمایه گذاری برای این شرکت صورت گرفت.
وی افزود: در سال ۱۳۷۴ مجدد این تعاونی ۱۷۰نفر عضو گرفت که در مجموع اعضای این شرکت به ۳۰۱نفر رسید و در حال حاضر این اعضا به صورت تک واحدی مشغول به فعالیت رانندگی می باشند.
مدیر عامل تعاونی حمل و نقل کامیون داران قاین تصریح کرد:تمامی رانندگان این تعاونی بیمه هستند و این شرکت تعاونی خدماتی را در زمینه حمل و نقل،توزیع و خرید قطعات کامیون ازجمله لاستیک، روغن و لوازم ماشین انجام می دهد و به بازارچه یزدان و دوقارون و میل ۷۸نیزصادرات می کند.
شریف زاده ادامه داد: بیشترین حمل و نقل این شرکت درحوزه سیمان است که صادرات آن به بازارچه های مذکور و کشورافغانستان نیز صورت می پذیرد.
وی اظهار کرد: وضعیت استان ما به لحاظ بار و حمل و نقل ضعیف است و درصورت مطلوب شدن این موضوع حمل و نقل و بار افزایش پیدا کرده و وضعیت اقتصادی در حوزه کار ما و رانندگان مطلوب ترخواهد شد.
مدیر عامل تعاونی حمل و نقل کامیون داران قاین خاطرنشان کرد:انتظار ما از مسئولین مربوط اعطای تسهیلات در قالب وام به رانندگان تعاونی هاست چرا که خودروهای حمل و نقل آن ها بسیار فرسوده شده و نیازمند تعویض است که همکاری و همیاری مسوولان را می طلبد.
شریف زاده یادآورشد: رانندگی جزو مشاغل سخت و خطرساز به شمار می آید و جوانان در صورت علاقه به این شغل، برای انجام این فعالیت باید مطابق با شرایط پایانه بار استان عمل کرده و دارای صبر و پشتکارنیز باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا