سیاسی

اعطای بیش از۱۶میلیاردریال وام کارگشایی وخودکفایی به مددجویان قاین

به گزارش نسیم قائن ، ضیاء الدین فارابی درگفتگو با خبرنگارما با اشاره به هدف و عملکرد کمیته امداد امام خمینی (ره)در رفع نیازهای متعدد مددجویان و نیازمندان اظهار داشت: پرداخت تسهیلات کارگشایی، اشتغال‌زایی و خودکفایی، درمانی، تحصیلی و مسکن،ازدواج و… به ۱۰۳۹ نیازمند قاینی از خدمات کمیته امداد امام خمینی این شهرستان در سال گذشته بوده است.
وی بابیان اینکه ۱۶میلیارد و ۲۸۰میلیون و۵۰۰هزار ریال تسهیلات کارگشایی در سال ۹۴ توسط کمیته امداد قاین به مددجویان زیرپوشش این مرکز پرداخت شد گفت: یکی از راهکارهای کمیته امداد در راستای حل مشکلات خانواده‌های مورد حمایت، پرداخت وام کارگشایی است واین وا‌م‌ها به منظور حل مشکلات معیشتی، درمانی، تحصیلی و موارد مشابه پرداخت می‌شود.
وی افزود: درهمین راستا۹میلیارد و ۸۴۰میلیون و۵۰۰هزارریال به‌عنوان تسهیلات کارگشایی به ۹۵۲ نیازمند این شهرستان پرداخت شد.
فارابی با اشاره به اینکه کمیته امداد با پرداخت وام‌های کارگشایی اهداف مختلفی را دنبال می‌کند، گفت: کاهش وابستگی مددجویان به امداد و همچنین توانمندسازی خانواده‌ها از اهدافی است که در این زمینه دنبال می شود.
مدیرکمیته امدادقاین همچنین از پرداخت۶ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال وام خودکفایی به مددجو یان تحت پوشش خبرداد وگفت: این وام ها در قالب طرح‌های تولیدی، خدماتی، ، صنایع دستی، کشاورزی و دامداری بوده است که برای ۸۷خانوار در شهرستان قاین اجرا شده است.
فارابی با تأکید بر عملکرد کمیته امداد امام خمینی(ره) قاین در رفع نیازهای تمام نیازمندان این شهرستان گفت: وام های کارگشایی وخودکفایی از محل صندوق امداد پرداخت شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا