سیاسی

اعزام ۹۰ نفر از قاین به سرزمین راهیان نور + تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات در جمع زائرین کربلای ایران گفت:شهدا به شما نظر داشته اند که درچنین روزهایی و در ایام تحویل سال به سرزمینی سفر می کنید که بسیار مقدس است .
فرمانده سپاه ناحیه قاین درادامه اظهارکرد:فرصت راهیان نور بهترین زمان برای قرار گذاشتن با شهدا و این که به وصیت نامه شهدا عمل کنیم،است .
وی با توصیه به زائرین راهیان نور گفت: خط ولایت وصیت شهداست و باید با نگاه به ولایت که توصیه شهداست مسیر زندگی خودرا ترسیم کنیم و برنامه داشته باشیم و پشت ولایت را در عمل خالی نگذاریم .
هزاری گفت: در حال حاضر ما باید بدانیم که رهبری جامعه در پیشبرد نظام مقدس اسلامی چه راهبردی را ترسیم کردند و درصحنه بین الملل چه وضعیتی داریم..
وی در پایان بیان داشت:پیوست فرهنگی این سفر ،سفر زیارتی است که جوانان ما می توانند شهدا را الگوی خود قرار دهند و نتایج آن را در زندگی خود ببینند
هزاری خطاب به جوانان گفت: فرصت راهیان نور نقطه عطفی در زندگیتان باشد و به دنبال سیره شهدا باشید واین سیره شهدا در دفاع از حریم ولایت و زمینه سازی برای ظهور حجت باشد .
کاروان راهیان نور شهرستان قاینات متشکل از بسیجیان حوزه های شهید ناصری،شهید کاوه و حوزه های بسیج خواهران ،عصر امروز با بدرقه مسئولین از محل امام زاده زید به مناطق جنوب کشور اعزام شدند.
همچنین دو دستگاه اتوبوس از حوزه شهید ناصری و حوزه ادارات شهرستان در سال جدید به مناطق جنوب کشور اعزام خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا