سیاسی

اعزام ۹۰ نفر از دانشجویان دختر شهرستان قاین به مناطق عملیاتی جنوب کشور+تصاویر

سید محمود شفیعی مسئول بسیج دانشجویی شهیدمفتح شهرستان قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن اظهارکرد: ۹۰نفر از دانشجویان دانشگاههای قاین در قالب کاروان اردوی راهیان نو ربا دو دستگاه اتو بوس عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند .
وی با اشاره به اینکه راهیان نور بستری برای آشنایی دانشجویان با شجاعت و عظمت رزمندگان و آئینه تمام‌نمای قامت استوار ۸ سال دفاع مقدس است، افزود: این اردو، یک حرکت فرهنگی جریان‌ساز و منشأ خیر و برکات بسیار بوده و امروز بسیج دانشجویی بر خود می بالد که افتخار نشان خادمی دانشجویان را برسینه دارد.
شفیعی تبیین و ترویج معارف اسلامی دفاع مقدس و انتقال هنرمندانه آن به نسل جوان امروز به منظور ماندگاری و اجرایی نمودن این مکتب در زندگی جوانان را از اهداف برگزاری اردوی راهیان نور دانشجویی عنوان کرد.
مسئول بسیج دانشجویی شهید مفتح قاین گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته در سال جاری ۲۴۰ نفر از دانشجویان دانشگاههای شهرستان قاین به اردوی راهیان نور اعزام خواهند شد که نخستین کاروان امروز ۱۰ اسفند ماه از دانشجویان دختر دانشگاههای بزرگمهر،پرستاری و مامایی و دانشکده فنی هستند و ۹۰ نفر دیگر از دانشجویان پسر دانشگاههای قاین نیز هفته آینده به این اردو اعزام می شوند و ۶۰ نفر دیگر از دانشجویان دانشگاه پیام نور و دانشکده فنی قاین نیز در قالب کاروان راهیان نور استانی اعزام خواهند شد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا