سیاسی

اسلام منطقی برپایه ظلم ستیزی است/ اسلام سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام ربانی موسس شبکه النور در آرژانتین در نشست با طلاب حوزه علمیه الزهرا(س)با بیان این که انقلاب اسلامی ما در خارج از مرزها نفوذ کرده است گفت: گام اول انقلاب و رهبری احیای دین بود.
وی درادامه با بیان برنامه های خود در آمریکای لاتین و جذب تعداد زیادی از مسیحیان به سمت دین اسلام گفت:مسئله توحید و یگانگی خداوند دراین کشور برای مردم تبیین شد وجمع زیادی به سمت اسلام گرایش پیدا کردند.
حجت الاسلام ربانی به عاشورا و قیام عاشورا اشاره کرد و گفت: امروز اگر عاشورا به درستی به مردم فهمانده شود هستی هالیوود هم نابود می شود .
وی ادامه داد :عاشورا مکتب عشق است واین مکتب وقتی اثر گذار است که همراه با عشق به خدا باشد.
حجت الاسلام ربانی در ادامه با بیان این که در آمریکای لاتین دانشگاهها به روی ما باز بود وحتی در کلیساها میخواستند که از نام امام حسین(ع) استفاده کنند و در این کشور تا جایی که توانستیم دین را احیا کردیم .
وی تصریح کرد: اسلام سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد واین هایی که اسلام داعشی را معرفی کردند می خواستند که مردم به طرف اسلام نروند .
موسس شبکه النور ادامه داد: بعد از انقلاب اسلام ومسلمین رشد کردند واسلام در هرمنطقه ای هست ودر عربستان نیز در هرخانه ای یک شیعه پیدا می شود واینها مرهون انقلاب اسلامی است که اسلام را احیا کرد ومردم در سراسر جهان بیدار شدند.
در ادامه یو سف چامبی مدیر مرکز اسلامی بولیوی به ارائه خاطراتی از نحوه مسلمان شدن خود وهمسرش پرداخت و گفت: زمانی که ازدواج کردم من مسلمان بودم وهمسرم مسیحی و خانواده همسرم به سختی راضی به این ازدواج شدند .
بعد از ازدواج هیچ سختی به همسرم نگرفتم تا این که همسرم روزی گفت می خواهد مسلمان شود وحجاب داشته باشد .
وی ادامه داد: پدر زنم که یک سرهنک ارتشی بود و مرا تروریست می خواند بعد از مدتی که اخلاق ورفتار وبرخورد من را دید وسخنرانی های مرا در رادیو وتلویزیون گوش کرده بود هم مسلمان شد.
مدیر مرکز اسلامی بولیوی در بخش پایانی سخنان خود گفت: اکنون اسلام در تمام جهان نفوذ دارد و مردم هم علاقه زیادی به سمت دین اسلام دارند.
وی گفت: مکتب اسلام داعشی و وهابی با مکتب اسلام منطقی متفاوت است واسلام منطقی ،اسلامی است که ضد ظلم است و با ظلم مبارزه می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا