سیاسی

اسقبال خوب مردم قاینات از فیلم های سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان

به گزارش نسیم قائن ، ناصر نبی زاده از استقبال خوب مردم شهرستان قاینات از فیلم های سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان که در سینما پارک قاین در حال اکران است تقدیر کرد.
وی ۴ شهریور ماه همزمان با سومین روز از هفته دولت در خصوص برگزاری سی ودومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در قاین گفت : استقبال خوب مردم شهرستان قاینات از فیلم های این جشنواره بسیار خوب بود ، بطوری که برخی فیلم ها به در خواست علاقه مندان اکران فوق العاده داشت و سانس فیلم های روز آخر از هم اکنون رزرو گردیده است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان استان اظهارداشت: اکران فیلم های سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان، پنجشنبه ٣١ مرداد همزمان با سراسر کشور در سالن سینما پارک قاین آغاز شد و تاکنون ٨فیلم در حوزه کودک و نوجوان به نمایش در آمده و دو فیلم غرغرو وارد می شود و تورنادو از ساعت ١٨ امروز ۴ شهریور در دو سانس اکران می شود.
نبی زاده خاطرنشان کرد:در این جشنواره گروه ۱۵ نفره از کودکان و نوجوانان شهرستان قاینات بعنوان پروانه های فیروزه ای به تماشای این فیلم ها می نشینند و آنها را داوری می کنند و در نهایت نظرات داوری آنان به دبیرخانه جشنواره بین المللی کودک و نوجوان در اصفهان ارسال می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا