سیاسی

استکبارجهانی به وجود آورنده خطرناک ترین گروههای تروریستی درجهان

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تشکر از حضور گسترده مردم و کارته کاران از سراسر استان در نماز جمعه به هشتم شهریورماه وشهادت شهیدان رجایی وباهنر توسط توسط منافقین اشاره کرد و افزود:شهادت شهیدان رجائی و با هنر منجر شد که این روز به نام مبارزه با تروریسم نامگذاری شود .
وی ضمن عرض خداقوت به دولت مردانی که در خدمت گذاری مردم دریغ نکردند بیان داشت:دولت یازدهم کارهای خوبی را از جمله طرح سلامت،مهار تورم و کمک جهت آبیاری نوین در بخش کشاورزی انجام داده است .
خطیب جمعه اسفدن با بیان اینکه از نظر استکبار جهانی هر کس منافع آنها را به خطر بیندازد تروریست است حتی اگر از حق خود و سرزمین خویش دفاع کند اظهار داشت: کشندگان مردم فلسطین درصدرا وشتیلا تروریست بحساب نمی آیند ولی مردم فلسطین و حزب الله که از خاک خود و وطن خویش دفاع می کنند تروریست هستند.
وی گفت : همین دولت های تروریست ادعا می کنند که می خواهند با تروریسم مبارزه کنند در حالی که خطرناکترین گروه های تروریستی از قبیل طالبان ،القاعده و داعش را خود اینها به وجود آوردند و با سلاح های خود و دلارهای اعراب و حاکمان مرتجع منطقه پشتیبانی می شوند.
حجت الاسلام عبدالهی افزود:استکبار جهانی اگر در گفتار مبارزه با تروریسم صداقت دارند پس چرا منافقین کوردل که خودشان اعتراف به بمب گذاری در ایران نمودند رامحاکمه و مجازات و تسلیم جمهوری اسلامی نمی کنند؟
امام جمعه اسفدن گفت: منافقین بعد از ترورها به کشورها یی (آمریکا ، اسرائیل ،انگلیس و..) پناهند می شوند که ادعای مخالفتشان با تروریسم گوش فلک را کر کرده است.
وی افزود:جمهوری اسلامی که خود قربانی تروریسم می باشد و بیش از ۱۷ هزار انسان بی گناه را بوسیله تروریسم که ۱۲ هزار نفر آنها توسط منافقین قطعه قطعه شدند از دست داده که همین دولت ها جمهوری اسلامی را متهم به حمایت از تروریسم می کنند.
خطیب جمعه اسفدن در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به ۱۱ شهریورماه سالروز شهادت سردار سر لشکر شهید محمود کاوه فرزندان قاینات و اعجوبه کردستان، گفت :روحیه اطاعت پذیری از ولایت ،مسلح به سلاح تقوی ،اخلاق حسنه، شجاعت و بی باکی از مهمترین ویژگی های این شهید بود
وی گفت : شهید کاوه با وجود اینکه در مقابل ضد انقلاب و دشمن سازش ناپذیر بود و نامش رعب و وحشت بر دل دشمن می انداخت نسبت به نیروهای تحت امرش بسیار مهربان و در دل همه جا داشت.
امام جمعه اسفدن درخطبه های این هفته به ۵ شهریورماه روز زیارتی مخصوص امام رضا(ع) ،۱۰شهریور ماه روز بانکداری اسلامی و همچنین روز بزرگداشت محمد بن زکریای رازی اشاراتی داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا