سیاسی

استخدام آتش نشانان «کرغند»، به زودی

به گزارش نسیم قائن ، گزارش ۱۳دی ماه روزنامه خراسان جنوبی با عنوان « آتش نشانی کرغند در نبود نیرو می سوزد» نتیجه داد و به زودی نیروهای آتش نشانی تامین می شوند.
به گزارش خبرنگار ما روستای کرغند بخش نیم بلوک در ۴۵ کیلومتری خضری دشت بیاض با جمعیتی بالغ بر ۴ هزار نفر زیرساخت های آتش نشانی ندارد، البته یک سال پیش با درخواست های مردم و پیگیری های مکرر مسئولان بخش، ساختمان آتش نشانی این روستا افتتاح و قرار شد پس از مدتی برای تامین نیروی انسانی اقدام شود اما با گذشت یک سال از افتتاح از تامین نیرو خبری نشد.
پس ازگلایه های مردمی و پیگیری آن از سوی خبرنگار« خراسان جنوبی »استخدام نیروهای آتش نشانی کرغند بخش نیم بلوک قطعی شد و قرار شد به زودی این نیروها معرفی شوند.
بخشدار نیم بلوک در پاسخ به گزارش نبود نیروی آتش نشانی کرغند گفت: همزمان با ساخت آتش نشانی، برای جذب نیروی انسانی اقدام به فراخوان شدکه پس از برگزاری آزمون و انجام مراحل قانونی واداری استخدام نیروهای مورد نیاز برابر با دستور العمل نهایی شده و به زودی نیروهای پایگاه معرفی می شوند وشروع به کار خواهند کرد. گلچین افزود: باتوجه به کوهستانی بودن منطقه در این مدت نیز آموزش های لازم به دهیار روستای کرغند داده شده و دهیاری برای مقابله با حریق آمادگی داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا