سیاسی

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری خراسان جنوبی اعلام شد

به گزارش نسیم قائن ، سیدمحمد محمودی در جمع خبرنگاران اظهارکرد: داوطلبانی که نسبت به نتایج اعتراض دارند می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه ۱۹ مهرماه اعتراض خود را به صورت کتبی به دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری تحویل کنند.
وی افزود:همچنین داوطلبان می توانند به صورت الکترونیکی از طریق لینک ثبت اعتراض که در ذیل اعلام نتایج قابل مشاهده است در سامانه ثبت کنند.
وی تصریح کرد: پاسخ اعتراض داوطلبین پس از بررسی در کمیته اجرایی آزمون به صورت کتبی به آدرس آنها که در فرم ثبت نام در سامانه درج نموده اند ارسال خواهد شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی اظهارکرد:مصاحبه تخصصی داوطلبان ۳ برابر ظرفیت از اوایل آبان ماه امسال برگزار و دعوتنامه به صورت کتبی برای پذیرفته شدگان ارسال می‌شود.
محمودی گفت:چنانچه آدرس و یا شماره تلفن‌های اعلام شده در فرم ثبت نام داوطلبان تغییر کرده است مراتب را به صورت کتبی به دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری خراسان جنوبی اعلام کنند.
وی بیان کرد: چنانچه هریک از پذیرفته شدگان ۳ برابر ظرفیت قصد انصراف از ادامه مراحل آزمون را دارند مراتب را به صورت کتبی حداکثر تاپایان وقت اداری روز شنبه ۱۹ مهرماه اعلام کنند.
وی تصریح کرد:متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.sk-t.ir مراجعه کنند.
منبع:تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا