سیاسی

از مدیرعامل شرکت سیمان قاین در هجدهمین همایش ملی واحد های صنعتی وخدماتی سبزتجلیل شد+تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، شرکت سیمان قاین در استان خراسان جنوبی برای دومین‌ بار به‌عنوان واحد نمونه‌ی صنعت سبز کشور معرفی شد.
در هجدهمین همایش ملی واحد های صنعتی و خدماتی سبز که در تاریخ پنجم بهمن ماه ۹۵ با حضودکترابتکارمعاون رییس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در سالن همایش‌های سازمان حفاظت محیط زیست برگزارشد از شرکت سیمان قاین به‌عنوان واحد نمونه‌ی صنعت سبز کشور تجلیل شد.
اقبالیان مدیرعامل سیمان قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن گفت: در اختیار گرفتن تکنولوژی پیش‌رفته و سازگار با محیط زیست، توسعه فضای سبز، حفظ ونگهداری فضای سبز ، سیستم الکتروفیلتر اجرا شده و کاهش میزان آلاینده های زیست محیطی ، اجرای سیستم EMS,اجرای موفق سیستم فاضلاب کارخانه در کنار تلاش‌های مستمر و هدفمند کارکنان مجرب و متعهد، دلیل اصلی کسب این عنوان است.
وی با بیان این‌که استفاده از فن‌آوری‌های روز دنیا و احساس تعهد نسبت به مشتری و مصرف‌کننده، موجب عرضه‌ی سیمانی باکیفیت از سوی شرکت سیمان قاین و استقبال مصرف‌کنندگان از تولیدات این شرکت شده است، اذعان داشت: سیمان قاین ، همگام با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت، همواره رعایت الزامات زیست‌محیطی را مدنظر داشته است.
اقبالیان ادامه داد: اهتمام به استقرار استاندارد IMS در کنار اخذ گواهی‌نامه‌های متعدد دیگر از جمله OHSAS18001 وISO14001, ISO9001در زمینه‌ی اصول حفظ محیط‌زیست و کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی و ارتقای سطح ایمنی شغلی و بهبود کیفیت محصولات و خدمات از اقدامات مهم این مجموعه صنعتی است .
مهندس اقبالیان مدیرعامل شرکت سیمان قاین در ادامه، به سایر افتخارات این شرکت از جمله واحد نمونه‌ی کیفیت (استاندارد) کشور، واحد نمونه‌ی برتر استاندارد استانی در چند سال، لوح تقدیر از جشنواره‌ی ملی بهره‌وری، کارآفرین برتر استانی، ، لوح صنعت سبز و لوح تقدیر بهینه‌سازی مصرف انرژی اشاره کرد.
وی افزود: سیمان قاین ، برای پیش‌بُرد اهداف زیست‌محیطی در پنج محور مدیریت پسماند، پساب، فیلتراسیون و حذف آلاینده‌های صوتی و ایجاد فضای سبز مناسب فعالیت مستمر داشته است وهم‌چنین اقدام به نصب سامانه‌های پیش‌رفته‌‌ی فیلتراسیون کاهش غبار، تصفیه‌خانه‌ی انسانی و استقرار نظام جداسازی زباله و مواد زائد در مبدا جهت حفظ بیشتر محیط زیست درکارخانه سیمان قاین نموده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا