سیاسی

از خبرنگاران فعال شهرستان تجلیل شد+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، محمد حسین شفیعی میم رئیس دانشگاه بزرگمهر قاین در آئین تجلیل از خبرنگاران با اشاره به بخشی از فعالیت های انجام شده در دانشگاه گفت:ساختمان آمفی تئاتر دانشگاه با تخصیص ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار در حال تکمیل است.
وی خبر از توافق با اکبرحقگو نماینده تام الاختیار خیرین برای در اختیار گرفتن ساختمان خیریه ام الائمه، دادو گفت: این ساختمان دارای ۲۰۵۰ متر زیربنا می باشد که از سوی دانشگاه مبلغ ۲ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل آن در نظر گرفته شده و طرح گسترش و بهسازی آن نیز تهیه شده است و قرار است این ساختمان به فضای آموزشی و اداری دانشگاه تعلق گیرد.
وی با اشاره به روند توسعه زیرساختی و معنایی دانشگاه از ابتدای تصدی مسئولیت خودبیان داشت: تمام فعالیتها بر اساس اولویت نیاز ما بوده و سعی کرده ایم با حداقل امکانات به فضای دانشگاه، چهرۀ آموزشی بدهیم.
شفیعی با اشاره به اینکه تحصیلات تکمیلی نداریم گفت: رتبه پژوهشی دانشگاه در طی چند سال گذشته از ۹۸ به ۸۰ ارتقاء یافته است.
وی از تایید سند چشم انداز دانشگاه در وزارت علوم خبر داد و ابراز امیدواری کرد در آیندۀ نزدیک با توجه به کمبود نیرو در چارت سازمانی دانشگاه، استخدام داشته باشند.
رئیس دانشگاه بزرگمهر از پیش بینی ۶ رشتۀ جدید کارشناسی در سند چشم انداز خبر داد و ابراز امیدواری کرد با ابلاغ سند دانشگاه در مهرماه ۹۹ حداقل در ۲ رشته پذیرش داشته باشد
در ادامه محمدعلی یعقوبی مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به بیان دستاوردهای دانشجویان در حوزه های فرهنگی، ورزشی، علمی، کانون های دانشجویی، اردوهای جهادی و نشریات دانشگاهی پرداخت.
یعقوبی ضمن اعلام اینکه دانشگاه بزرگمهر بزرگترین گروه اردوهای جهادی را در سطح شهرستان دارد از اجرای سه شنبه های بدون خودرو در سطح اساتید، کارکنان و دانشجویان در آینده خبر داد.
در پایان این مراسم از سوی دانشگاه بزرگمهر از فعالان حوزه رسانه در سطح شهرستان تقدیر به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا