سیاسی

ازفرماندار جدید همانند فرمانداران قبلی حمایت می کنم

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام اصفهانی امام جمعه قاین در مراسم تودیع ومعارفه فرماندار جدید قاین ضمن تشکر از شرافتی که در طول خدمت به مردم شهرستان قاین نهایت تلاش خودرا بکار برده است گفت: افراد در هرپست ومنصبی گذاشته می شوند بایستی بدانند که این پست همیشگی نیست وروزی از آنها گرفته خواهد شد واین مسئولین باید کاملا مراقب باشند که مقام وجایگاه آنها باعث بی احترامی به مردم نشود.
وی خطاب به مسئولین گفت: شما در این منصب خود در مرتبه ای هستید که بتوانید حق مظلومین را بگیرید واحترام به مردم راهم نیز حفظ کنید واز اختلاف وتفرقه افکنی پرهیز کنید.
امام جمعه قاین درادامه سخنانش خطاب به خدمتگزار استاندار خراسان جنوبی گفت: همان طوری که اسم شریفتان خدمتگزار است امیدواریم همانند نامتان خدمتگزار مردم باشید
وی از مسئولین شهرستان به دلیل وحدتی که دربین آنها حاکم است تشکر کرد وافزود:مسئولین دراین برهه اززمان ودراین موقعیت که دشمن منتظر اختلاف افکنی است بایستی نهایت دقت خودرا درخدمت رسانی به کار گیرند تا دشمن از اختلافات بین آنها سوء استفاده نکند.
حجت الاسلام اصفهانی خطاب به مدیران گفت: مسئولینی که هرکدام وظیفه مدیریت یک اداره رابرعهده دارید با مردم خوب باشید وبه آنها خدمت کنید چراکه همین مردم شما را روی کارآورده اند وشماهم باید درخدمت رسانی به مردم تلاش نمایید.
امام جمعه قاین ضمن تبریک به فرماندار جدید قاین گفت: همان طور که تاکنون از فرمانداران قبلی حمایت کرده ام از فرماندار جدید هم حمایت خواهم کرد و امیدوارم که فرماندار شهرستان از هیچ تلاشی درراه خدمت به مردم دریغ نورزند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا