سیاسی

اروپائیان غیر از حرف ترامپ هیچ نمی گویند/ معنویت از رموز پیروزی انقلاب اسلامی است

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین در خطبه های این هفته نماز جمعه با رعایت مردم به تقوای الهی گفت: در پیروزی انقلاب اسلامی ایران عوامل معنوی بسیار تاثیر گذار بوده است.
وی با اشاره به اقدامات بسیار زشتی که از سال ۱۳۴۶ با عنوان جشن شیراز وبرای از بین بردن فرهنگ و غیرت دینی در کشور انجام می شد گفت: در رژیم گذشته با برگزاری این گونه مراسمات به دنبال از بین بردن فرهنگ دینی ما بودند.
حجت الاسلام رحمانی ادامه داد:برگزاری این گونه جشن ها که غیرت دینی برخی را برانگیخته بود دقیقا یک سال قبل از انقلاب که بدترین شرایط را می خواستند در این جشنواره ها به نمایش بگذارند سرعت چشمگیری را به انقلاب داد و با حضور امام خمینی(ره) در سال ۵۷ به کشور پیروزی بزرگ امت رقم خورد .
وی گفت: در حال حاضر برخی از جوانان ما که اطلاعی ندارند در خصوص رژیم گذشته جولان می دهند.
امام جمعه قاین در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر این که اروپا مورد اعتماد نیست گفت: اروپائیان غیر از حرف ترامپ هیچ نمی گویند .
وی افزود: ترامپ یک آم بی کفایت است و سیاستمدار نیست وهرحرفی را می زند اما اروپائیان کفتار پیر استعمار هستند وحرفشان را با چاشنی لبخند می زنندولذا بازهم حرف ما این است که به کافران و استکبار جهانی اعتماد نکنید .
حجت الاسلام رحمانی به روز نیروی هوایی اشاره کرد و گفت: در ۱۹ دی ۱۳۵۷ راهپیمایی با شکوهی برگزار شد در همه برنامه ها نیروهای هوایی حضور داشتند واین حضور نیروهای هوایی در بین مردم کمر رژیم در آن روز شکست و امروز هم برای ما افتخار آفرینی می کنند.
وی هم چنین به سالروز عملیات والفجر ۸ و نامگذاری آن به نام روز حفاظت اطلاعات در سپاه اشاره کرد و گفت: این عملیات یک عملیات بسیار جانانه بود که تحلیل تحلیلگران را نسبت به ایران عوض کرد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا