سیاسی

ادعای رفع حصر سران فتنه ،ادعای بی اساسی است /۹دی روز بصیرت وتاریخی امت اسلامی

حجت الاسلام احمد علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن گفت: حماسه ۹ دی پیام هایی را به همراه داشت وپیام این روز بزرگ همان بصیرت است که مردم به طرفداری از اسلام و نظام و ولایت به خیابانها ریختند وبه فتنه گران نشان دادند نسبت به دشمنان انقلاب آگاه هستند وتنها از یک فرمان اطاعت می کنند وآن هم فرمان رهبری است .
وی افزود:۹ دی متعلق به همه ملت ایران ومتعلق به اصل انقلاب ودفاع از ارزش ها ومعنویت هاست و مردم آگاه همچنان آمریکا ومزدوران داخلی وخارجی اش را دشمن انقلاب می دانند .
حجت الاسلام علی پور درادامه بیان داشت : منشاء اصلی فتنه ۸۸ مربوط به عوامل خارجی در کشور بود وهمچنین گروههای سیاسی مخالف نظام که درایران فعالیت می کردند و در برخی از لایه های نظام نفوذ کرده بودند .
وی ادامه داد: وقتی در کشور در همه اقشار اعم از دانشگاهی وحوزوی ودولتی و… نفوذ ایجاد شود قطعا دشمنان هم با این نفوذ در کشور به دنبال فتنه هستند که بتوانند از این اختلافات بهره برداری کنند .
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قاین ادامه داد:در امواج ظلمانی فتنه ، کسانی می توانند نجات پیدا کنند که بصیرت داشته باشند و قدرت تشخیص حق بر باطل رانیز داشته باشند.
حجت الاسلام علی پور با اشاره به این که مقام معظم رهبری برزنده نگه داشتن روز ۹ دی تاکید دارند گفت: دشمنان برای براندازی نظام اسلامی به بهانه تقلب در انتخابات از چندین سال گذشته برنامه ریزی کرده اند واتاق های فکری تشکیل داده بودند که بخشی از آن در سال۷۸آشکار شد واصل واساس آن در فتنه ۸۸ خود را نشان داد.
وی افزود: روز ۹ دی به دلیل این که مردم با بصیرت و آگاه ،فتنه ها وفتنه گران را از بین بردند وبه زباله دان تاریخ انداختند به عنوان یک روز تاریخی به ثبت رسیده است و هرگز نباید به فراموشی سپرده شود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قاین در ادامه اظهارکرد:کسانی که برای انقلاب وامام واسلام کار می کنند به محض این که ببینند حرف یا حرکت او علیه این اصول است باید آگاه ومتنبه شود اما سران فتنه نه تنها متنبه نشدند بلکه خودشان را صاحب حق می دانند .
وی افزود:نظام و رهبری با سران فتنه با رأفت اسلامی برخورد کردند واین ها باید از مردم عذر خواهی کنند وبه درگاه خداوند متعال توبه نمایند که مرتکب چنین خیانت بزرگی شده اند .
حجت الاسلام علی پور ادامه داد: حصر نمودن سران فتنه واکتفای به این حصر نهایت رأفت اسلامی است وادعای بعضی بر رفع حصر،به منزله عدم شناخت آنها نسبت به اصل فتنه است واین ،ادعای بی اساسی است ونه تنها باعث تقویت نظام نیست بلکه زمینه ضربه زدن به دشمن به نظام را فراهم می کند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا