سیاسی

اخذمجوز ساخت سالن ورزشی چند منظوره برای قاینات /قول وزیر ورزش وجوانان برای سفر به شهرستان

به گزارش نسیم قائن ، فلاحتی نماینده مردم قاینات وزیرکوه در مراسم اختتامیه مسابقات هندبال با تبریک روز عید غدیر گفت:برگزاری مسابقات هندبال جوانان کشور درشهرستان قاین نمونه ای از اخوت وبرادری است که خودشو به ظهور می رساند واز جمله این حرکات که در ورزش متجلی می شود سخن رهبر کبیر انقلاب است که شما ورزشکاران باید به علی(ع)اقتدا کنید واین اتحاد وانسجام شما ورزشکاران نمونه ای از اقتدا به حضرت علی(ع)است.
نماینده مردم قاینات وزیرکوه با بیان این که مجوز سالن ورزشی چند منظوره که در خواست ورزشکاران ومسئولین شهرستان بود از وزیرورزش وجوانان گرفته شد ونیاز است که مجمع خیرین شهرستان واستان برای ساخت این ورزشگاه همت لازم را داشته باشند.
وی افزود: وزیر ورزش وجوانان قول داده اند که به خراسان جنوبی وبه شهرستان قاینات سفر خواهند کرد .
کهن ترابی فرماندار قاین ضمن تقدیر وتشکر از کلیه دست اندرکاران مسابقات ورزشی گفت: قاینات طی یکسال گذشته میزبان دو مسابقه بزرگ ملی ورزشی بوده است .
وی افزود: برای برگزاری مسابقات ورزشی مسئولین شهرستان قاینات بسیار همت کرده اند وامیدواریم که شهرستان قاینات میزبان بسیار خوبی برای شما وررشکاران باشد .
کهن ترابی ادامه داد:شهرستان قاینات در شرق کشور با سابقه فرهنگی وسابقه کهن خودش توانسته است خدمات خوبی به شهروندان جمهوری اسلامی ارائه دهد .
فرماندار قاین ضمن تشکر از نماینده مردم شهرستان قاینات وزیرکوه که مجوز سالن چند منظوره استاندارد ورزشی را از وزیر ورزش وجوانان گرفته است گفت:امیدواریم بتوانیم در کنار هم یک سالن استاندارد را در شهرستان احداث کنیم ومسئولین استان وکشوری هم دراین امر مارا حمایت کنند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا