سیاسی

اختصاص بیش از ۶۲۵ میلیارد تومان به پروژه های قاینات در دولت تدبیر و امید/استکبار به دنبال ذله کردن ایران است

به گزارش نسیم قائن ، جلسه شورای اداری شهرستان قاینات عصر روز گذشته با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی در محل سالن اجتماعات فرمانداری قاین بر گزار شد .
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین درابتدای جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر از این شهدا به عنوان الگوی دولت اسلامی نام برد .
وی در ادامه به دو مسئله مهم داخلی و خارجی در کشور اشاره کرد وگفت: در پایان سال در داخل کشور انتخابات را در پیش داریم و انتخابات یک مسئله سرنوشت ساز و تاریخ ساز است و در بیرون از مرزها آنچه که در دستور کار دارند همبستگی استکبار جهانی برای خسته کردن و ذله کردن ایران است.
حجت الاسلام رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع برجام اشاراتی داشت و گفت: چهار سال و نیم پیش سیای آمریکا مواردی را بر علیه ایران به تصویب رساندند و بعد ها به منصه ظهور رساندند.
وی با اشاره به مصوبه های آنها گفت: خارج شدن آمریکا از برجام حتی پس از تصویب ،طراحی کردن افزایش قیمت دلار و کاهش ارزش ریالی ایران در سطح جوامع بین الملل،نارضایتی عمومی در بین همه اقشار مردم،افزایش تورم در حد غیر قابل تحمل بودن برای مردم ایران ،جلوگیری ایران از برگشت به انرژی هسته ای ودر چالش قراردادن کل نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله طرح ها وبرنامه ها بر علیه ایران بود.
مهندس کریمی فرماندار قائنات در جلسه شورای اداری شهرستان قاین اظهار داشت: هفته دولت فرصت بسیار ارزشمند و مناسبی برای بیان و تبیین دستاوردهای نظام و دولت در سطح جامعه می باشد.
وی با بیان این که شهرستان قاینات دومین شهرستان پرجمعیت استان و دارای ۱۱۷ هزار نفر جمعیت، ۵ نقطه شهری،۳ بخش و ۱۷ دهستان،۳۰۴ شهید،۷۷۵ جانباز و ۳۶ آزاده و دارای ظرفیت های بسیار ارزشمندی در حوزه های صنعت، معدن و کشاورزی است گفت:از ابتدای شروع بکار دولت تدبیر و امید بیش از ۶۲۵ میلیارد تومان اعتبار جهت اجرای پروژه های عمرانی، ورزشی،اقتصادی،اجتماعی و غیره به این شهرستان قائنات اختصاص یافته و به مناسبت این ایام فرخنده (هفته دولت۹۸)هم ۱۲۰ پروژه به ارزش بیش از ۴۲ میلیارد و ۴۵ میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید و ۳ پروژه نیز کلنگ زنی خواهد شد.
کریمی فرماندار در پایان، با اشاره به اینکه بایستی به چهار مؤلفه، امنیت،رقابت،سلامت و مشارکت در امر برگزاری انتخابات دقت نماییم؛بیان داشت: مهمترین کار دولت در پایان سال جاری برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا