سیاسی

احداث میدان دوم درجاده قاین- بیرجند منوط به تایید کمیته فنی شهرستان و شورای ترافیک استان است

به گزارش نسیم قائن ، جلسه شورای ترافیک شهرستان قاینات با موضوع احداث میدان دوم درجاده قاین – بیرجند و در تقاطع خیابان ابومنصور و خیابان معلم با حضور اعضای شورای ترافیک در سالن اجتماعات فرمانداری قاین برگزار شد.
در ابتدای این جلسه مرادیان مشاور طرح و یحیی پور شهردار قاین به ارائه گزارشی از روند اجرای طرح پرداختند.
مشیرالحق عابدی فرماندار قاین دراین جلسه با بیان این که برمصوبه شورا درخصوص احداث میدان دوم درجاده قاین – بیرجند و حد فاصل خیابان ابومنصور وخیابان معلم ارج می نهیم ،گفت: اجرای این میدان بایستی مطابق با قانون وقاعده باشد .چرا که فاصله میدان درحال احداث کاوه تا میدان پیشنهادی کمتر از ۵۰۰ متر می باشد .
وی با تاکید بر این که طرح باید براساس مستندات به کمیته فنی ارائه شود وپس از تایید در کمیته فنی ،برای تایید نهایی به شورای ترافیک استان ارسال شود گفت: موافقت ما هم برای احداث میدان دوم منوط به تایید کمیته فنی و شورای ترافیک استان خواهد بود.
مجید بیکی معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار دراین جلسه اظهارکرد: موضوعاتی که در شورای ترافیک شهرستان مطرح می شود بایستی برای اجرا مصوبه شورا را بگیرد و برخی از این مصوبات نیاز به شورای ترافیک استان دارد که در صورت موافقت ،در شهرستان نهایت همکاری را بامتولیان اجرای طرح ها خواهیم داشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا