سیاسی

احداث قطعه پایانی محور قاین-گناباد به زودی عملیاتی می شود

به گزارش نسیم قائن ، فرماندار قاینات که همراه با مسئولان شهرستانی و سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان برای بازدید و سرکشی از ادامه مسیر باقی مانده از باند دوم محور قاین- خضری دشت بیاض-گناباد به این منطقه سفر کرده بود، گفت: ادامه باند دوم قاین-خضری دشت بیاض-گناباد به زودی آغاز و حدود ۳ کیلومتر باقی مانده احداث می شود.
«شرافتی راد» با اشاره به بلاتکلیفی ۱۳ قطعه از زمین های مسکن مهر خضری دشت بیاض که حدود دو سال است با مشکل مواجه است تا آخر مهر به رئیس اداره راه و شهرسازی قاینات مهلت داد تا هر چه زودتر قطعات تفکیک و تحویل مردم شود.به گفته وی، وام ۲۶ نفر متقاضی احداث مسکن در این زمین ها در بنیاد مسکن هم درست شده است و تا آخر ماه بانک مسکن فرصت داده است تا انعقاد قرارداد انجام شود.
رئیس شورای اسلامی خضری دشت بیاض هم خواستار احداث زیرگذر مناسب به خاطر رفت و آمد روزانه ۷۰۰ نفر به سمت دامداری ها، مزارع کشاورزی و روستاهای اطراف شد و گفت: دوبانده کردن جاده و احداث باکس کوچک زیرگذر جاده مشکلاتی را به وجود آورده است.
«حسینیان» افزود: تفکیک زمین های ۴۸ هکتاری، احداث میدان در نزدیکی مجتمع رفاهی امام رضا(ع)، تامین روشنایی تقاطع روستای دهشک و احداث کنارگذر در مسیر پمپ سی ان جی خضری دشت بیاض از دیگر خواسته های مردم است.
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان هم گفت: عملیات مسیر باقی مانده از جایگاه سی ان جی تا راهدارخانه خضری دشت بیاض به زودی اجرایی می شود.
«جعفری» افزود: ۱۳ قطعه زمین دچار مشکل با توجه به صورت جلسه تحویل زمین از پلاک ۲۴۰ فرعی از ۳۴۵ اصلی بخش ۱۲ خضری دشت بیاض برای تامین مسکن به افراد واگذار می شود.
حجت الاسلام والمسلمین«مدنی»، امام جمعه خضری دشت بیاض هم در جمع مسئولان از کندی صدور سند در این شهر انتقاد کرد و گفت: نمایندگی های ثبت اسناد، ثبت احوال و اوقاف و امور خیریه به زمین نیاز دارند.
منبع:خراسان جنوبی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا