سیاسی

اتمام حجت فرماندار قاین با دستگاههای خدمات رسان شهرستان

به گزارش نسیم قائن ، بهمن کهن ترابی فرماندار قاین در جلسه هماهنگی دستگاههای خدمات رسان شهرستان قاین با بیان این که شاید یک اتفاق بسیار کوچک ،بستر های منفی را توسط دستگاههای اجرایی در منطقه ایجاد کند وافراد معاند وضد انقلاب از این موج استفاده کنند گفت: در حال حاضر بیشترین نارضایتی ها از نوع برخورد سازمانی است .
وی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان خواست دلیل عدم انجام یک کار را شفاف به مردم بگویید وباعث بی اعتمادی مردم نشوید.
فرماندار قاین ادامه داد: بی اعتمادی مردم به دستگاههای اجرایی باعث آسیب های بزرگ اجتماعی می شود .
وی تصریح کرد: مدیران اجرایی با مردم ارتباط بگیرند واعتماد متقابل را در مردم ضعیف نکنند وسلطنت بازی واشرافی گری نباید در ادارات وجود داشته باشد وارباب رجوع برای یک کار اداری چندین ساعت پشت دربهای بسته مدیران منتظر بمانند.
کهن ترابی درادامه اظهارکرد:کارمندان وکارشناسان ادارات نیز باید نسبت به کار خود توجیه باشند ومدیران نظارت دقیقی بر کار کارشناسان داشته باشند .
وی با بیان این که برخی کارشناسان درادارات دولتی به جای حل مشکلات مردم،کار مردم را پیچ می دهند گفت: مسئولین حتما نسبت به توجیه نیروهای زیرمجموعه خود اقدام نمایند.
فرماندار قاین درادامه خطاب به دستگاههای خدمات رسان گفت: اولویت کار شما تسهیل کار سرمایه گذار وجذب سرمایه گذار باشد و اگر به دلیل سخت گیری های بیجا و به دلیل نوع رفتار سازمانی ،سرمایه گذار در شهرستان اقدام به سرمایه گذاری نکند این بزرگترین ظلمی است که از سوی دستگاههای مسئول به مردم شهرستان شده است.
وی در خصوص سیستم بانکی در استان خراسان جنوبی نیز گفت: سیستم بانکی عجیبی دراستان داریم وانگار بانک های استان متعلق به این کشور ونظام نیستند ودر جلساتی که با مدیران بانکی در آینده خواهیم داشت ،مشکلات بانکی نیز ارائه خواهد شد.
کهن ترابی از کلیه دستگاههای خدمات رسان خواست تا اولویت کاری خودرا مشخص کنند واز ظرفیت نخبگان نیز استفاده کنند .
وی با بیان این که بایستی دستگاههای دولتی مسئولین روابط عمومی خبره وآگاهی را داشته باشند گفت: روابط عمومی ها ویترین هردستگاهی هستند و باید از طریق ایجاد کانال ،خدمات هر دستگاه به مردم اطلاع رسانی شود.
کهن ترابی در بخش دیگری از سخنان خود اظهارکرد: اگر به دلیل نوع رفتار نامطلوب با مراجعه کننده گلایه شود به جد با مدیر دستگاه برخورد خواهد شد .
وی از روسای ادارات خواست خودرا در گیر تنش های سیاسی نکنند وکار سیاسی را به فرمانداران واگذار کنند وتمام توان خودرا برای خدمت به مردم بگذارند.
دراین جلسه بیکی معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرماندار نیز مطالبی در خصوص فپیگیری های مسئولین در پاسخ به موقع استعلامات وهمچنین پیگیری های مصوبات جلسات برگزار شده ارائه داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا