سیاسی

آیین تجلیل از مربیان فعال ورزش قاینات برگزار شد+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، شب گذشته با حضور ورزشکاران و مربیان شهرستان قاینات مراسم تجلیل از مربیان و مسئولین باشگاههای برتر ورزشی و برترین های ورزش قاینات در محل هیئت ابا عبدالله الحسین(ع) قاین برگزار شد .
قطبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قاینات در این مراسم با ابراز خرسندی از فعالیت های بسیار خوبی ورزشکاران شهرستان اظهارکرد:موفقیت های ورزش و جوانان قاینات در عرصه های مختاف در طول یکسال گذشته و طی ۳ماه اول سال به همت و تلاش خود شما ورزشکاران بوده است .
وی در ادامه به ارائه گزارشی طرح های ورزشی شهرستان پرداخت و گفت: پروژه های چمن مصنوعی از جمله برنامه های اداره ورزش و جوانان شهرستان قاینات است که چندین پروژه تاکنون افتتاح و به بهره برداری رسیده است و میدان های چمن مصنوعی آرین شهر،موسویه و شهر اسفدن نیز به زودی تکمیل و افتتاح خواهد شد.
قطبی با اشاره به این که به زودی کلنگ چمن مصنوعی قاین به زمین زده خواهد شد از اجرای پروژه سالن ورزشی سقف کوتاه به همت خیرین در شهرستان قاین خبرداد و گفت: این پروژه باکمک ۱۵۰ میلیون تومانی خیرین به زودی کلنگ زنی خواهد شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قاینات با بیان این که ۴۲ هیئت ورزشی فعال در شهرستان داریم گفت: در حوزه سمن های ورزشی نیز فعالیت های بسیار خوبی داشته ایم .
وی سال ۹۸ را برای اداره ورزش و جوانان قاینات سال استعداد پروری و استعداد یابی دانست و گفت: سرمایه گذاری ما بیشتر دراین زمینه خواهد بود و هیئت های ورزشی هم باید زمینه فعالیتشان به این سمت باشد.
فلاحتی نماینده مردم قاینات و زیرکوه نیز دراین جلسه با بیان این که یکی از راههای کمک در بستر سازی توسعه اعتبارات دائمی است، گفت: یکی از این اعتبارات ارزش افزوده است که حوزه ورزش و جوانان ۲۷ درصد این ارزش افزوده را به خود اختصاص داده است و هرماه به حساب وزارت ورزش و جوانان ریخته می شود .
وی درادامه به موضوع مطرح شده در فضای مجازی در خصوص اعتبارات تخصیص یافته به شهرستان قاینات اشاره کرد و گفت: ای کاش مسئولین شهرستانی به جای دامن زدن به این گونه مسائل در فضای مجازی حداقل موضوع را به دفتر نماینده اطلاع دهند نه این که ماهم از طریق فضای مجازی مطلع شویم.
وی گفت:به محض اطلاع از این موضوع نامه ای تنظیم و به اداره کل ارسال شده است و خواستار شفاف سازی اعتبارات شده ایم که بدانیم این که گفته می شود قاینات به حق واقعی خود نرسیده است واقعی است یا غیر واقعی
فلاحتی ادامه داد: با شناختی که از مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان داریم تا کنون چنین بی عدالتی را ندیده ایم واگر این موضوعی که این بار در فضای مجازی مطرح شده است واقعیت داشته باشد قطعا مدیر کل محترم باید پاسخگو باشند و منتظر پاسخ ایشان نیز هستیم.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه درادامه به ارائه گزارشی از فعالیت های خود در حوزه ورزش و جوانان پرداخت و گفت: در دیداری که به اتفاق مدیر کل ورزش با مسئولین وزارت ورزش و جوانان داشته ایم علاوه بر سهمیه مشخص شده چمن مصنوعی برای قاینات و زیرکوه مجوز ۱۳تا۱۴ چمن مصنوعی دیگر برای این دوشهرستان نیز گرفته شده است.
وی به موضوع سالن ورزشی استاندار چند منظوره در قاینات اشاره کرد وگفت:برای ساخت این مجموعه ،در ۳ بخش وزارت ورزش وجوانان ،خیرین و بنیاد مستضعفان قرار بود همکاری داشته باشند که وزارت ورزش قول اعتبار از محل ارزش افزوده را داد و مستندات موجود است و خیرین هم بحث زمین را پذیرفتند که انجام شده است و بخش سوم نیز مربوط به بنیاد مستضعفان وجانبازان بود که قرار بود با همکاری بنیاد مستضعفان کار آغاز و سپس دولت هم سهم خود را پرداخت کندکه متاسفانه به دلیل مشکلات اقتصادی کشور مسئولین مربوطه در بنیاد مستضعفان و جانبازان اعلام کردند به جای مبلغ ریالی مصالح می دهند که این امر را مسئولین ورزش و جوانان نپذیرفته اند ولذا اگر این بخش هم حل شود کار ساخت سالن ورزشی در شهرستان قاینات آغاز خواهدشد و منتظر نتیجه از سوی بنیاد هستیم.
در پایان مراسم از فعالان برتر حوزه ورزش و جوانان شهرستان قاین تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا