سیاسی

آیا شکوه وعظمت مسلمانان را در روز عاشورا در جوار بارگاه ملکوتی حسین بن علی (ع) ندیدند که چنین جسارتی به ساحت مقدس رسول اکرم (ص) داشتند؟

به گزارش نسیم قائن ، اخیراً روزنامه شارلی ابدو با نشر کاریکاتوری موهن و شرم‌آور بار دیگر به ساحت پیامبر و دین مبین اسلام توهین کرد و موجب جریحه‌دار شدن احساسات دینی تمام موحدان و یکتاپرستان شد.
کشور فرانسه که دایه ی تمدن وفرهنگ دارد آیا مسئولین آن فکر این را نکردند که درمقابل بیش از ۱٫۵ میلیارد مسلمان چه جوابی برا این کار سخیف خود دارند ؟ یا یادشان رفته است که پیر فرزانه ورهبر خردمند وبنیانگذار انقلاب اسلامی فرمودند :که اگر مسلمانان هر کدام یک سطل آب بریزند اسرائیل غاصب را آب خواهد برد شاید این حکم برای آنها صادر شود؟
چرا یک کشور ۶۶ میلیون نفری همچنین اشتباهی را انجام داده است ؟ آیا اگر مسلمانان در جهان متحد شده واین کشور در دامان صهیونیست را تحریم کنند چه بر سر آنها خواهد آمد ؟
وچه زیبا سخن گفتند عارف فرزانه ورهبر امت اسلامی که جوانان آمریکا را به تفکر در قرآن و یادگیری معارف اسلامی بدون واسطه فرا خواندند .
رافت رهبری که برگرفته از تعالیم دین مبین اسلام می باشد چنان چراغ هدایتی برای حقیقت جویان غرب وآمریکا شد که پایه های استبداد وظلم حاکمان خودکامه غرب را به لرزه انداخت وهمانند نامه امام راحل (ره) که بساط کمونیست را فوری برانداخت انشاء الله بزودی ریشه تفکر منحط اسلام هراسی را خواهد سوخت .
آیا شکوه وعظمت مسلمانان را در روز عاشورا در جوار بارگاه ملکوتی حسین بن علی (ع) ندیدند که چنین جسارتی به ساحت مقدس رسول اکرم (ص) داشتند؟پس حال:
چند سخن با رهبران فرانسه :
ما جوانان ایران گوش به فرمان مولای خود سید علی خامنه ای هستیم واگر فرمان دهند از رگ گردن به شما نزدیکتر خواهیم شد .
حکم سلمان رشدی مرتد که چندین سال است توسط عالیترین مرجع تشیع صادر شده است هنوز برای ما جوانان حکم روز را داشته وبر اجرای آن پافشاری می کنیم . اگر حکمی برای سردبیر روزنامه شارلی ابدو صادر شود مطمئنا اجراءخواهد شد .
رافت ومهربانی رهبرمان بر این سیره ائمه معصومین استوار است که ابتداء با اصلاح وارشاد راه هر گونه خشونت را ببندند وما هم به اطاعت از ایشان بر خود واجب می دانیم که در مسیر ارشاد وراهنمایی حرکت کنیم.
دیری نخواهد گذشت که جوانان خودتان این عمل سخیف را سرزنش کرده ودر مقابل شما صف آرایی کنند،پس ملت بزرگ فرانسه خود بر این عمل زشت وغیر انسانی روزنامه شارلی ابدو متعرض شده که این نا اهلان بدنبال تفرقه بین ادیان وانسانیت هستند .
علی راستی
مدیر کانون فرهنگی وهنری مسجد فاطمیه شهر نیمبلوک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا