سیاسی

آنان که برای انقلاب زحمت کشیده اند دربرابر ارزشهای انقلاب کوتاه نمی آیند

به گزارش نسیم قائن ، جلسه هماهنگی برنامه های چهل سالگی انقلاب در شهرستان قاینات برگزار شد .
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین در جلسه هماهنگی برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان قاینات با بیان این که بسیاری از جوانانی که بر سر سفره پرخیر و برکت انقلاب نشسته اند شاید آن جور که بایسته و شایسته است قدر انقلاب را نمی دانند گفت:آنان که برای انقلاب زحمت کشیده اند دربرابر ارزشهای انقلاب کوتاه نمی آیند.
امام جمعه قاین با بیان این که دستاوردهای انقلاب قابل قیاس با گذشته نیست گفت: دردوران پهلوی کوچکترین کارهای خود را در بوق و کرنا می کردند وامروزه این همه از دستاورد های انقلاب هنوز به طور کامل معرفی نشده است .
حجت الاسلام رحمانی درادامه گفت: عزت و شرافت و کرامت وآزادگی را نمی توان به لحاظ مادی قیمت گذاری کرد .
وی از همه مسئولین شهرستان خواست تا حضور مردمی شان در ایام دهه فجر بیشتر باشد .
حجت الاسلام رحمانی با تاکید بر برگزاری مراسم باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به کوری چشم دشمنان امسال با شکوه تر برگزار خواهد شد .
کریمی فرماندار قاین دراین جلسه، اظهار داشت: امروز نیازمند به بازتولید باور ها، رفتار ها و سبک زندگی اسلامی هستیم که با معرفت اندیشی از گفتمان انقلاب اسلامی زندگی امروزمان را متحول نماید.
وی درادامه گفت:اگر به وضعیت امنیت کشور های اطراف مان توجه داشته باشیم مشاهده خواهیم کرد که ایران اسلامی امروزه نماد امنیت و اقتدار است و توجه به مبانی این اقتدار الزامی است.
فرماندار قاینات با اشاره به اینکه توجه به مبانی اقتدار الزامی است، بیان داشت: تداوم راه حضرت امام خمینی(ره)، حفظ و صیانت از جایگاه ولایت، توجه به رهنمود های مقام معظم رهبری،پاسداری از خون مطهر شهدا، توجه به وحدت و انسجام ملی، از مهمترین مبانی این اقتدار می باشد که بایستی همه مردم و مسئولین بیش از پیش مدنظر قرار بدهند.
وی درادامه بیان داشت: همه ما تکلیف داریم که تصویر واقعی از دستاوردهای انقلاب وارزشهای انقلاب اسلامی را برای مردم تبیین کنیم .
سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات دراین جلسه با تاکید بر برگزاری برنامه های شاخص در سطح شهرستان ضمن بیان این که در ایام دهه فجر۷۰ عنوان برنامه فرهنگی در سطح شهرستان برگزار خواهد شد از کلیه ادارات خواست تا در جهت با شکوه تر برگزار شدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب هراداره یک برنامه شاخص در جهت معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در سطح شهرستان داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا