سیاسی

آمریکا از بیداری و حرکت حسینی می ترسد/مکتب حسین(ع) تعالی بخش و افتخار آفرین است

به گزارش نسیم قائن ، سردار قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در یادواره سردار شهید محمود کاوه و ۴۰ شهید روستای بیهود اظهار کرد: مکتب عاشورا غنی و بی نظیر و بی بدیل است و همین مکتب عاشورا توانسته است شهدا را تربیت کند وبه جبهه بکشاند و رشد و تعالی دهد.
وی افزود:مکتب حسین(ع) تعالی بخش و عزت بخش و افتخار آفرین است و کسی که حسینی است هیچ گاه ذلت نمی پذیرد و زیربار زور و نیرنگ وتزویر نمی رود .
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی ادامه داد:کسی که به حسین(ع) اقتدا می کند حاضر است همه هستی خود رافدا کند و به قول خود عمل کند وبر حرفی که می زند و مسیری که می رود صادق باشد و بر قولی که می دهد عمل کند.
وی گفت: راه عاشورا تداوم دارد ودرمسیر حق، تمام سیاهی ها را کنار می زند و برای جهاد مطلوب و جهان آخرت می رود و جوانانی هم به آن می پیوندند .
قاسمی ادامه داد:انقلاب اسلامی ایران نیز در طول ۴۰ سال گذشته بیش از ۲۲۰ هزار شهید را تقدیم نظام کرده است واین نشان می دهد که راه شهدا زنده است ودر راستای عاشورای حسینی تداوم دارد.
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع)با بیان اینکه امروز حسینیان زمان گوش به فرمان ولی فقیه هستند گفت: هنوز فریاد العظش صحرای کربلا به گوش می رسد و کودکان سوری و یمنی و.. مسیر اطفال حسین را می روند و اسرای دربند استکبار جهانی نیز مسیر فرزندان حسین(ع) را ادامه می دهند.
وی ادامه داد: امروز هیاهوی یزیدیان بلند است و بلندگوی استکبار جهانی ویزیدیان صهیونیستی صدایشان چند برابر صدای حسینیان بلند شده است .
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که غفلت و عدم شناخت دشمن زمان و امامِ زمان باعث به وقوع پیوستن واقعه عاشورا شد گفت: دراین دوران هم همین گونه است و دشمن توطئه های خود را دنبال می کند.
وی افزود:فرهنگ عاشورایی یک برش تاریخی عمیق است که به ما رسیده است واین عمق هنوز هم وجود دارد .
سردار قاسمی درادامه بیان داشت:امروز فشار روانی و رسانه ای و اقتصادی دشمن از همه زمان ها بیشتر شده است چرا که انقلاب اسلامی به اوج کمال و تکامل ۴۰ سالگی رسیده است و دشمن این را بر نمی تابد و آمریکا و انگلیسی را که به برکت خون شهدا از خانه خودمان بیرون کردیم بعد از ۴۰ سال می خواهند به کشور ما برگردند و قطع یقین کور خوانده اند.
وی افزود: ما امروز مرزهای عقیدتی و فکری و اسلامی و انقلابی مان را کنار مرز اسرائیل و کاخ سفید برده ایم و امروز جمعیت مسلمانان و شیعیان اروپا از ایران کمتر نیستند اما در خفقان و تحت فشار هستند.
سردار قاسمی درادامه گفت: امروز علم و پرچم امام حسین (ع)در دنیا زنده است وآمریکا از بیداری و حرکت حسینی و راه حسینی و بیرق و پرچم حسینی می ترسد.
وی دربخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری یادواره های شهدا گفت: یادواره های شهدا باید درس استکبار ستیزی و بیداری اسلامی و ظلم ستیزی و حمایت از مظلومین را آموزش دهد چرا که شعار امام حسین(ع) هیهات من الذله بود.
وی افزود: اگر خروجی و نتیجه یادواره شهدا شور و شعور حسینی و بینش و بصیرت حسینی نباشد فقط وقت تلف کرده ایم.
سردار قاسمی در بخش پایانی سخنان خود بیان داشت: شهدا برای ما الگو و پرچم هستند و عزت و برکت و عمران و معنویت و صداقت و فضائل نیکو به ارمغان می آوردند وشهدا در مسیر ولایت هستند.
فرمانده سپاه انصارالرضا( ع) در پایان گفت:ما باید استکبار سنیزی و ظلم ستیزی و قیام در راه حق را از حسین و یارانش و یاران امروزیش را یاد بگیریم و مسیر شهدا را ادامه دهیم.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا