سیاسی

آمادگی مراکز قرآنی قاین برای اجرای برنامه‌های قرآنی در سال ۹۴

به گزارش نسیم قائن ،حجت‌الاسلام احمد علیپور مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین از آمادگی مؤسسات و خانه‌های قرآنی این شهرستان برای اجرای برنامه‌های قرآنی در سال ۹۴ خبر داد.
حجت‌الاسلام علیپور اظهار داشت: در راستای گسترش و ترویج فرهنگی و همچنین ارتقاء سطح آموزشی علاقمندان به فراگیری قرآن کریم باید مؤسسات و خانه های قرآنی از تمام پتانسیل و امکانات خود در جذب این امر استفاده بهینه کنند.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین با اشاره به دوره های مختلف برگزاری کلاس های قرآنی افزود: بر اساس هماهنگی‌هایی که با مؤسسات و خانه‌های قرآنی صورت گرفته، مؤسسات و خانه‌های قرآن با برنامه‌ریزی‌های منظم، کلاس های آموزشی قرآن کریم را که شامل حفظ قرآن کریم و کلاس‌های آموزش روخوانی، روان‌خوانی، مفاهیم و تفسیرقرآن است برگزار خواهند کرد.
وی خاطرنشان کرد: در هر جامعه‌ای که جوان و نوجوان آن جامعه درست هدایت شوند، جامعه به سمت وسوی پیشرفت حقیقی هدایت خواهد شد و وظیفه موسسات و خانه های قرآنی وابسته به اداره تبلیغات اسلامی، هدایت جوانان و نوجوانان به سوی قرآن آموزی و بهره‌گیری از برنامه‌های قرآنی است تا ان شاءالله درآینده شاهد جامعه‌ای قرآنی شکوفاتری باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا