سیاسی

آغاز هفته نهم لیگ‌برتر واترپلو از سه‌شنبه

به گزارش نسیم قائن ، از فردا (سه‌شنبه) هفته‌ی دوم دور برگشت بیت و هفتمین دوره لیگ‌برتر واترپلوی ایران با برگزاری یک دیدار به میزبانی استخر بین‌المللی ۹ دی آغاز می‌شود. در این هفته از لیگ ‌برتر واترپلو سه بازی برگزار خواهد شد. قبل از آغاز رقابتهای این هفته تیم دانشگاه‌ آزاد با ۱۲ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و سایپا نیز با همین امتیاز و تفاضل گل کمتر و بازی رو در روی باخته، در رده‌ی دوم ایستاده است.
در نخستین بازی هفته دوم دور برگشت لیگ‌برتر واترپلو، دو تیم دانشگاه آزاد اسلامی و نیروی زمینی ارتش به مصاف هم می‌روند و تیم دانشگاه آزاد برای ادامه‌ی صدرنشینی خود باید این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد. این دیدار از ساعت ۱۹:۰۰ فردا(سه‌شنبه) ۱۴ آذر در استخر ۹ دی برگزار می‌شود. بازی رفت این دو تیم با نتیجه ۱۴ بر ۶ به صود دانشگاه به پایان رسید.
همچنین در ادامه بازی‌های این هفته، دو تیم جوان اصفهان و شهید نوفلاح مقابل هم به آب می‌زنند. این بازی ساعت ۱۴:۰۰ پنجشنبه به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود. بازی رفت این دو تیم با نتیجه‌ی ۸ بر ۶ به سود تیم استخر شهید نوفلاح به پایان رسیده بود.
اما در آخرین بازی تیم نفت امیدیه میزبان شاگردان مهدی پنام‌تاش است. تیم‌ سایپا برای اینکه بتواند مانند تیم دانشگاه در کورس قهرمانی باقی بماند باید بازی خود در مقابل تیم امیدیه را با پیروزی پشت سر بگذارد. این بازی ساعت ۱۵:۰۰ روز جمعه ۱۷ آذر برگزار می‌شود.
انتهای پیام
ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا