سیاسی

آغاز ساخت ۴ دانشکده جدید دانشگاه علامه تا آخر امسال

به گزارش نسیم قائن ، دکتر محمدرضا ویژه، با اعلام این مطلب اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی دانشگاه علامه طباطبایی، ساخت دانشکده تربیت بدنی این دانشگاه است که در حال حاضر حدود ۶۰ درصد کار عمرانی آن انجام شده و در چهار ماه اول سال آینده افتتاح خواهد شد.
وی در ادامه از ساخت دو دانشکده “حقوق و علوم سیاسی” و “علوم اجتماعی” در پردیس مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد و گفت: در حال حاضر در مرحله انتخاب پیمانکار برای ساخت این دو دانشگاه هستیم، اما بطور کلی کلنگ احداث این پروژه سه ساله با ۸ هزار متر مربع در آذر ماه به زمین خواهد خورد.
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علامه طباطبایی همچنین به طرح انتقال دانشکده الهیات و معارف این دانشگاه به پردیس مرکزی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر این دانشکده در کنار دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی قرار دارد که با آغاز جداسازی آن که امسال انجام خواهیم داد و به این ترتیب فضا برای دانشکده ادبیات بیشتر می‌شود.
دکتر ویژه در پایان خاطر نشان کرد: طرح جداسازی دانشکده الهیات و معارف از دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی، طرحی یک ساله است و تلاش می‌کنیم از مهر سال آینده دانشجویان بتوانند در دانشکده جدید مشغول تحصیل شوند.
انتهای پیام
منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا