سیاسی

آغاز جشنواره اولین کتاب من درخراسان جنوبی

به گزارش نسیم قائن ، جشنواره اولین کتاب من، با هدف افزایش مهارت­های اجتماعی و فرهنگی دانش ­آموزان و خانواده ها در زمینه مشارکت و کار گروهی با عنوان “تعاونی به زبان ساده” در جمع خانواده بزرگ تعاون­گران استان از ابتدای بهمن ماه اجرا می شود.
این خبر را حسن سروری مدیر تعاون اداره کل کار،تعاون ورفاه اجتماعی اعلام کرد وافزود: این جشنواره سعی دارد قدمی موثر در توسعه فرهنگ تعاون با مشارکت تعاون­گران سراسر کشور و فرزندان آن ها بردارد تا از این رهگذر کمک شود فرهنگ همدلی ،همکاری و تعاون وکارجمعی در بین دانش آموزان تقویت گردد.
وی اظهارداشت: جشنواره با مشارکت معاونت امور تعاون وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی ومعاون امور فرهنگی وزارت ارشاد اسلامی در سراسر کشور در حال برگزاری ومحتوای آن فرآیندی آموزشی و رقابتی است و با هدف رشد مهارت های دانش آموزان از طریق توسعه و تعمیق مطالعه و تاکید بر خلاقیت نویسندگی طراحی شده است.
سروری با اعلام اینکه یک کتاب کار مصوّر جشنواره با رعایت اجزایی یک کتاب حرفه ای به نسبت تعاونی های فعال هر شهرستان واتاق تعاون توزیع شده که داوطلبین بعد از مطالعه دقیق نرم­ افزار و طی سایر مراحل خواسته شده اقدام به نوشتن کتاب خود خواهند کرد.
وی همچنین اعلام نمود آثار نوشته شده بعد از ارسال به دبیر خانه،طی مراحلی داوری ودر مراسمی معرفی و ضمن چاپ از برترین اثر تقدیر خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا