سیاسی

آزادگان مبلغین انقلاب اسلامی در دوران اسارت بودند

به گزارش نسیم قائن ، برات زاده معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا(ع)خراسان جنوبی در مراسم تجلیل از ۱۰آزاده پاسدار که به مناسبت سالروز ورود آزادگان به کشور برگزار شد گفت:۲۶مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به کشور اسلامی ایران هیچ گاه از تاریخ انقلاب اسلامی پاک نخواهد شد چرا که دراین روزانسان های بسیار شریف وبا عظمت در اوج ایمانی کامل وبا عزمی راسخ به دیار خود برگشتند.
وی افزود:انسانهایی که در اوج سختی وناملایمات از اعتقادات واز دین وایمان خود ذره ای کوتاه نیامدند ودر زیرشکنجه انسان های پست وبعثی های نامرد برای ما سفیر ومبلغ بودند وتوانستند از انقلاب اسلامی دفاع کنند
برات زاده ادامه داد:این که در حال حاضر می گوییم پیرو ولایت فقیه هستیم در چنین موقعیتی خیلی سخت نیست بلکه آنچه که ولایت پذیری مار ا ثابت می کند این است که در دست دشمن اسیر باشیم وبتوانیم از ولایت دفاع کنیم .
فرمانده سپاه ناحیه قاینات با اشاره به خاطرات آزادگان دوران دفاع مقدس گفت: آنجا که آزاده ۱۶ساله در جواب خبرنگار خارجی که می گوید پدر ومادر خودرا چه قدر دوست دارید پاسخ می دهد به اندازه چشمانم ووقتی می پرسد امام خودرا چه میزان دوست داری جواب می دهد به اندازه قلبم ودر پاسخ به خبرنگار که می گوید:چرا پدر ومادر به اندازه چشمانت ورهبرت را به اندازه قلبت دوست داری؟ پاسخ می شنود چون بدون چشم می توان زندگی کرد ولی بدون قلب هرگزواین یعنی پیروی از ولایت واطاعت از ولی فقیه واین درسی است که آزادگان به ما داده اند .
برات زاده ادامه داد:به جدیت می توان گفت: که در دوران اسارت این نیروهای عراقی وبعثی بودند که دردست نیروهای ایرانی ما در عراق هم اسیر بودند ونیروهای ما گاها کاری می کردند که حتی بعثی ها هم دربرابرشان کم می آوردند.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات با اشاره به رشادتهایی که آزادگان در طول اسارت خود داشته اند گفت: وظیفه ماست که از اسوه های صبرواستقامت واین استوانه های نظام وسفیران ومبلغین نظام دردوران غربت یاد کنیم
وی در بخش پایانی سخنان خود با یاد کردن از شهید محسن حججی که به دست داعش به طرز فجیعی به شهادت رسید گفت: شهید حججی عزت مندانه در مقابل دشمن ایستاد وقطعا راه این شهید وشهدای جهان اسلام ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا