سیاسی

آزادگان ذخایر انقلاب و گنجینه های به جامانده از دوران دفاع مقدس هستند

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته ضمن تبریک دهه کرامت وسالروزولادت امام رضا( ع) به ۲۳ مردادماه سالروز پیروزی حزب الله لبنان بررژیم جعلی و کودک کش اسرائیل اشاره کرد و گفت : با اینکه اسرائیل توانسته بود طی ۶ روز لشکر مجهز اعراب را شکت دهد در جنگ ۳۳ روز از گروه اندکی بنام حرب الله شکست خورد.
وی گفت: امروزه حزب الله لبنان به حدی از قدرت رسیده است که صهیونیست ها به هیچ وجه جرات تجاوز به لبنان را ندارند و این پیروزی ها در سایه مقاومت و توکل به خدا و اطاعت از فرماندهی دینی بدست آمده است.
امام جمعه اسفدن در ادامه ۲۶ مردادماه را روزی به یاد ماندنی در تاریخ اسلام یاد کرد وگفت: آزادگان ذخایر انقلاب و گنجینه های به جامانده از دوران دفاع مقدس هستند.
حجت الاسلام عبدالهی آزادگان را اسطوره های مقاومت ایران اسلامی در سخت ترین شرایط یاد کرد و بیان داشت : این رویداد بزرگ دو سال بعد از جنگ تحمیلی و دو هفته پس از اشغال نظامی کویت توسط صدام صورت گرفت و این یکی از پیروزی های ملت ایران بود .
خطیب جمعه اسفدن در بخشی دیگر از سخنان خود به کودتای ۲۸ مردا دماه اشاره کرد وگفت: کودتای ۲۸ مردادماه سر منشاء خیانت آمریکا در ایران و یکی از روزهای نگین در کارنامه سیاه آمریکاست.
وی گفت: کودتای ۲۸ مردادماه برای ملت ایران یادآورکودتای ننگین و سیاهی است که شیرینی نهضت ملی شدن صنعت نفت را در کام ملت ایران تلخ کرد و باعث حاکمیت ۲۵ سال دیکتاتوری و استبداد پهلوی دوم شد.
حجت الاسلام عبدالهی گفت: آمریکائیها حرف و عملشان متناقض است از یک طرف صحبت از محکوم کردن تروریست و مبارزه با تروریست می زنند و از طرف دیگر از تروریسم حمایت می کنند که این دو گانگی در مبارزه با داعش در سوریه و عراق مشخص می باشد.
وی در پایان به دیدار مقام معظم رهبری با مسئولین و مدیران وزارت اطلاعات اشاره کرد وگفت وزارت اطلاعات چشم بینا و بیدار این نظام است که به لطف خدای متعال توانسته در امنیت مثال زدنی کشور نقش جدی داشته باشد که به هیچ وجه نباید این وزارت آسیب پذیر باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا